Aromatinė pagalvėlė "Pope" FORREST AND LOVE, 1 vnt.

10,50 € su PVM

21,00 € su PVM

Kvapas sieloms ieškančioms pozityvumo ir taikos. Džiuginantys citrinžolės, imbiero, šaltmetės ir kitų žolelių aromatai akimirksniu pakelia nuotaiką. Atraskite magiškas gamtos galias!

Prekės kodas: POPE

Kai gyvenimas Jums duoda citriną, Jūs gaminate limonadą. Tai požiūris į gyvenimą! Džiuginantys citrinžolės, imbiero, šaltmetės ir kitų žolelių aromatai akimirksniu pakelia nuotaiką. Tiesiog padėkite "POPE" pagalvėlę šalia and Jūsų darbo stalo arba šalia lovos miegant ir leiskite jai subalansuoti Jūsų nuotaiką, išvaduoti jausmus nuo abejonių, nervingumo, baimių, nesaugumo ir padidinto jautrumo.

Šiandieniniame sparčiame mūsų gyvenime, mes vos spėjame pasirūpinti savo pavargusiu kūnu, o mūsų protas ir siela retai kada būna ramybėje. Jie nuolatos blaškomi ir ieško poilsio. "Forrest & Love" aromatinės pagalvėlės yra mūsų nors ir mažas, bet svarbus žingsnelis, stengiantis padovanoti mūsų protui ir sielai ramybę, taikią ir pozityvią energiją, pasitelkiant seniai pamirštas, bet vis dar magiškas gamtos dovanas.

FOREST and LOVE pagalvėlės 100%:

Natūralios - be dirbtinių kvapiklių ir parabenų.

Rankų darbo - pagamintos, supakuotos ir pripildytos meile!

Medvilnės audinys - vidiniai ir išoriniai pagalvėlių audiniai pagaminti iš 100% medvilnės.

Veganiškos - žolelės, prieskoniai, gėlės rūpestingai sumaltos maišant su eteriniais aliejais.

Cruelty free - pagalvėlės nebuvo testuojamos su gyvūnais. 

Biologiškai skaidomos - visos šių pagalvėlių sudedamosios dalys, kilusios iš gamtos ir suyrančios. 

Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių. 
Gamintojas: Forrest and Love, GbR, Vokietija.

Tiesiog padėkite "POPE" pagalvėlę šalia savęs ant Jūsų darbo stalo arba šalia lovos miegant ir leiskite jai subalansuoti Jūsų nuotaiką, išvaduoti jausmus nuo abejonių, nervingumo, baimių, nesaugumo ir padidinto jautrumo.

Dėmesio! Tik išoriniam naudojimui. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Tai nėra vaistas. Vartotojai, turintys alergiją, prieš naudodami patikrinkite ingredientus. Neskalbti vidinės pagalvėlės, tik išorinį užvalkalą. 

Susijusios prekės

Lankytojų komentarai

Gamintojas nurodo, kad vidaus patalpose pagalvėlės kvapas laikosi ~2 mėnesius, o atvirose vietose ~1 mėnesį (pvz. automobilyje). Vėliau, kvapą galima atgaivinti nuėmus viršutinį užvalkaliuką ir ant vidinės pagalvėlės užlašinus 2-3 mėgstamo eterinio aliejaus lašus.

2021-01-19

kiek laikosi kvapas?

2021-01-17
Naujas komentaras

Komentuoti gali tik registruoti vartotojai.

Užsiregistruokite arba Prisijunkite

Parašyti atsiliepimą

Aromatinė pagalvėlė "Pope" FORREST AND LOVE, 1 vnt.

Aromatinė pagalvėlė "Pope" FORREST AND LOVE, 1 vnt.

Kvapas sieloms ieškančioms pozityvumo ir taikos. Džiuginantys citrinžolės, imbiero, šaltmetės ir kitų žolelių aromatai akimirksniu pakelia nuotaiką. Atraskite magiškas gamtos galias!