Aromaterapija (48)

Rodoma 9 - 16 iš 48 dalykų
 • 22,95 € Yra sandėlyje

  Baltųjų santalų aliejus pasižymi saldžiu ir kartu aštriu sausio medžio kvapu. Manoma, jog šio aliejaus aromatas, gali padėti harmonizuoti emocijas. Tai labai brangus aliejus, vetinamas dėl savo savybių, plačiai naudojamas aromaterapijoje. 

  22,95 €
  Yra sandėlyje
 • 4,90 € Yra sandėlyje

  Šis greipfrutų eterinis aliejus be šviesai jautrių dalelių tonizuoja riebią odą, gali padėti kovoje su celiuilito atsiradimu. Pasižymintis antibakterinėmis savybėmis, taip pat žinomas dėl savo savybių stimuliuoti galvos odą. 

  4,90 €
  Yra sandėlyje
 • 1,50 € Yra sandėlyje

  Greipfrutų eterinis aliejus žinomas dėl savo tonizuojančio, poras sutraukiančio ir odos ląstelių riebalus padedančio skaidyti poveikio. Jo gyvas vaisinis aromatas suteikia optimizmo, pripildo geros nuotaikos, taip pat padeda atsipalaiduoti.  

  1,50 €
  Yra sandėlyje
 • 2,45 € Yra sandėlyje

  Aitriųjų apelsinų lapų (petitgreinų) eterinis aliejus vienas iš aliejų galinčių padėti įveikti stresą. Pasižymi raminančiomis ir atpalaiduojančiomis savybėmis, tad gali padėti atsipalaiduoti, nuvyti nerimą, sumažinti kasdienę įtampą ne tik visame kūne bet ir mintyse. Aliejus pasižymi labai originaliu žalumos ir vaisiu kvapu, tuo pačiu gali šiek tiek kelti...

  2,45 €
  Yra sandėlyje
 • 44,65 € Yra sandėlyje

  Magiškas – pasižymi stipriu gėlių aromatu, šis eterinis aliejus yra nepamainomas sąjungininkas visų tipų odai kovojant su senėjimo procesais. Tonizuojantis nervų sistemą, naudojamas balansuojant emocijas. Užburiantis, damaskinių rožių eterinis aliejus žinomas ir dėl savo kaip afrodiziako poveikio.

  44,65 €
  Yra sandėlyje
 • 0,95 € Yra sandėlyje

  Raminantis, saldžiųjų apelsinų aliejus gali padėti sumažinti įtampą. Saldus ir vaisinis aromatas subtiliai dera su dauguma aliejų, tarp kurių ir pasižyminčiais medienos bei prieskonių natomis.

  0,95 €
  Yra sandėlyje
 • 17,99 € Yra sandėlyje

  Magnolijų eterinis aliejus pasižymi subtiliu ir tuo pačiu stipriu, gėliniu ir medaus kvapu - gali padėti atsipalaiduoti, sužadinti ir subalansuoti jausmus Gali būti naudojamas miego sutrikimams palengvinti, taip pat paskleisti po namus prabangų magnolijų kvapą.

  17,99 €
  Yra sandėlyje
 • 1,60 € Yra sandėlyje

  Žinomas dėl savo raumenis atpalaiduojančių savybių, šis eterinis aliejus tradiciškai naudojamas esant mėšlungiui ar skausmui. Jis taip pat vertinamas dėl savo valančio ir atpalaiduojančio kvapo. 

  1,60 €
  Yra sandėlyje
Rodoma 9 - 16 iš 48 dalykų