Be glitimo (37)

Rodoma 1 - 8 iš 37 dalykų
 • 1,16 € Išparduota

  Braškinės vaisių juostelės pagamintos tik iš vaisių produktų ir meilės. Nėra pridėta cukraus, nes sultingi, prinokę vaisiai, iš kurių yra gaminamos vaisių juostelės, yra natūraliai labai saldūs. Jokių konservantų ar dažiklių! 

  1,16 €
  Išparduota
 • 1,16 € Išparduota

  Vyšninės vaisių juostelės pagamintos tik iš vaisių produktų ir meilės. Nėra pridėta cukraus, nes sultingi, prinokę vaisiai, iš kurių yra gaminamos vaisių juostelės, yra natūraliai labai saldūs. Jokių konservantų ar dažiklių! 

  1,16 €
  Išparduota
 • 1,16 € Yra sandėlyje

  Juodųjų serbentų vaisių juostelės pagamintos tik iš vaisių produktų ir meilės. Nėra pridėta cukraus, nes sultingi, prinokę vaisiai, iš kurių yra gaminamos vaisių juostelės, yra natūraliai labai saldūs. 

  1,16 €
  Yra sandėlyje
 • 1
  1,16 € Yra sandėlyje

  Aviečių vaisių juostelės pagamintos tik iš vaisių produktų ir meilės. Nėra pridėta cukraus, nes sultingi, prinokę vaisiai, iš kurių yra gaminamos vaisių juostelės, yra natūraliai labai saldūs. Jokių konservantų ar dažiklių! 

  1,16 €
  Yra sandėlyje
 • 2
  5,49 € Yra sandėlyje

  Omega-3 riebalų rūgščių šaltinis - alfa linoleno rūgštis (ALR) padeda palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje (teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 2 g ALR). Turi daug skaidulinių medžiagų, vitaminų D, B1, pantoteno rūgšties, geležies, cinko, mangano. Baltymų šaltinis. Be glitimo.Tinka vegetarams ir veganams.

  5,49 €
  Yra sandėlyje
 • 3,85 € Yra sandėlyje

  Ekologiškas migdolų pienas. Puikaus skonio pieno pakaitalas. Be laktozės, glitimo ir grūdų. Be pridėtinio cukraus. Lengvai virškinamas. Tinka vegetarams ir veganams. 

  3,85 €
  Yra sandėlyje
 • 4
  2,77 € 3,95 € -30% Yra sandėlyje

  KINGFISHER dantų pasta yra viena iš lyderiaujančių natūralių dantų pastų Didžiojoje Britanijoje. Šioje pastoje nėra dirbtinių dažiklių, saldiklių, skonio stipriklių bei konservantų.  Gamintojas: Kingfisher Natural Toothpaste Kilmės šalis: Didžioji Britanija

  2,77 € 3,95 € -30%
  Sumažinta kaina!
  Yra sandėlyje
 • 6
  2,77 € 3,95 € -30% Yra sandėlyje

  KINGFISHER dantų pasta yra viena iš lyderiaujančių natūralių dantų pastų Didžiojoje Britanijoje. Šioje pastoje nėra dirbtinių dažiklių, saldiklių, skonio stipriklių bei konservantų. Vietoj jų naudojami tokie natūralūs produktai kaip pankoliai, citrinos ir tikrosios pipirmėtės, todėl KINGFISHER dantų pastos puikaus skonio. 

  2,77 € 3,95 € -30%
  Sumažinta kaina!
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 8 iš 37 dalykų