Išpardavimas! Natūralūs šviesūs plaukų dažai INDIAN HENNA GOLDEN, 100 g

-40%

Natūralūs šviesūs plaukų dažai INDIAN HENNA GOLDEN, 100 g

3,59 € su PVM

5,99 € su PVM

Natūralūs chna dažai šviesios spalvos. Be konservantų ir cheminių priedų. Tinka visiems plaukų tipams.

Prekės kodas: AJR-4868

Galiojimo data: 2019-09-30
100% natūralūs plaukų dažai, sukurti pagal Ajurvedos receptus.

Žolelių ekstaktų mišinys ne tik nudažo plaukus sodriomis spalvomis, bet ir kompleksišai atstato plauką. Skirtingi spalvų atspalviai išgaunami naudojant skirtingą kiekį tam tikro augalų mišinio. Šie dažai maitina ir minkština plaukus, suteikia blizgesio, todėl puikiai tinka nualintų ir pažeistų plaukų priežiūrai.

Chna dažai (arba dar kitaip vadinama henna) gaminami iš heninės lavsonijos lapelių, kurie yra nuskinami, išdžiovinami ir sumalami į miltelius. Šie dažai naudojami ir vertinami nuo senų laikų. Dar prieš 5000 metų Senovės Egipte Chna buvo naudojami dažyti žiliems plaukams. O Artmuosiuose rytuose ir Afrikoje moterys su chna dažais tradiciškai įvairiais raštais margina kojas ir rankas.

~~~

Kas yra Chna?

Chna - iš antikos laikų. Tai Rytuose kilęs augalas (angl. Henna, lot. Lawsonia inermis), kuris jau senosiose civilizacijose buvo ypatingai vertinamas dėl savo savybių. Chna žiedai kerėdavo skleisdami savo svaiginantį aromatą ir buvo naudojami parfumerijoje, o sutrinti žaliųjų augalo lapelių milteliai buvo naudojami kaip dažanti medžiaga, plaukus paryškinanti nuostabiomis sruogomis.

Savybės. Dėka teigiamų augalo savybių, chna yra laikoma aukščiausios rūšies natūralia medžiaga. Ji tonizuoja plaukus, juos stiprina, padidina plaukų apimtį. Chna apsaugo plaukus nuo nepalankių oro sąlygų daromo poveikio, padengdama plauko paviršių apsaugine plėvele. Suteikia gyvybingumo ir purumo net ir labai gležniems plaukams.

Chna Vakaruose. Pasaulyje chna augalo naudojimas išpopuliarėjo plečiantis Rytų kraštų kultūroms – nuo pat Afrikos iki Artimųjų Rytų. Ne taip seniai vėl atkeliavęs į Vakarus, šis augalas tapo populiarus kaip plaukus dažanti bei palankiai kirpėjų vertinama priemonė. Chna šiuo metu išgyvena renesanso laikotarpį, nes vartotojai ypač domisi natūraliomis augalinėmis priemonėmis. Didžioji dalis chna yra importuojama iš Indijos.

Savybės. Dėka teigiamų augalo savybių, chna yra laikoma aukščiausios rūšies natūralia medžiaga. Ji tonizuoja plaukus, juos stiprina, padidina plaukų apimtį. Chna apsaugo plaukus nuo nepalankių oro sąlygų daromo poveikio, padengdama plauko paviršių apsaugine plėvele. Suteikia gyvybingumo ir purumo net ir labai gležniems plaukams. Šis augalas taip pat turi efektyvių seborėjos simptomus mažinančių savybių.

Gamintojas: Indija
Kilmės šalis: Indija

Lawsonia Inermis Linn, Eclipta alba, Centella asiatica, Terminalia chebula, Terminalia bellirica roxb, Coffea arabica.

  • Išplaukite ir išdžiovinkite plaukus.
  • Miltelius suberkite į indą, įpilkite karšto vandens ir gerai išmaišykite. Dažant tamsesne spalva, galima įberti šaukštelį druskos, tuomet dažai suteiks tamsesnį atspalvį.
  • Paskirstykite dažus tolygiai ant plaukų ir iššukuokite retomis nemetalinėmis šukomis.
  • Palaikykite 60 min. ir gerai išskalaukite vandeniu ir išdžiovinkite džiovintuvu apie 10 - 15 min., tai padės užtvirtinti plaukų spalvą.
  • Norint gauti intensyvesnę spalvą, dažus galima laikyti 90-120 min.
  • Skalaujant plaukus karštame vandenyje (50°С ir aukštesnėje) plaukai įgaus raudoną atspalvį. Naudoti apsaugines pirštines.

Vienos pakuotės užtenka nudažyti ilgus plaukus. Pakuotėje yra pirštinės ir kepuraitė.

Įspėjimas: Tik išoriniam naudojimui! Laikyti tamsioje, sausoje vietoje kambario temperatūroje. Venkite kontakto su akimis. Jei dažai patenka į akis, nedelsiant nuplaukite vandeniu. Nenaudokite ant sudirgintos odos. Laikyti atokiau nuo vaikų.

Susijusios prekės

Lankytojų komentarai

Naujas komentaras

Komentuoti gali tik registruoti vartotojai.

Užsiregistruokite arba Prisijunkite

Parašyti atsiliepimą

Natūralūs šviesūs plaukų dažai INDIAN HENNA GOLDEN, 100 g

Natūralūs šviesūs plaukų dažai INDIAN HENNA GOLDEN, 100 g

Natūralūs chna dažai šviesios spalvos. Be konservantų ir cheminių priedų. Tinka visiems plaukų tipams.