Kosmetikos gamybai (123)

Rodoma 1 - 8 iš 123 dalykų
 • 5,85 € Yra sandėlyje

  Išgautas iš Damasko rožių žiedų, turtingo ir žadinančio kvapo vaškas į balzamus, aliejus, kremus ar žvakes įneša dangišką rožių natą.

  5,85 €
  Yra sandėlyje
 • 5,25 € Yra sandėlyje

  Įprastai naudojami vonios preparatuose kurie skirti minkštinti ir raminti odą, kaukėse ar kompresuose. Taip pat gali būti naudojami kaip veiklioji sudedamoji dalis drėkinančiose ir atstatančiose procedūrose. 

  5,25 €
  Yra sandėlyje
 • 6,85 € Yra sandėlyje

  Mangų aliejus (sviestas) pasižymi maitinančiomis ir minkštinančiomis savybėmis, todėl yra plačiai naudojamas natūralus arba kaip sudedamoji dalis odos ir plaukų priežiūrai. Plaukams gali suteikti blizgesio ir apsaugoti nuo galiukų skilinėjimo, odai– raminti ir minkštinti. 

  6,85 €
  Yra sandėlyje
 • 5,55 € Yra sandėlyje

  Šis švelnus, minkštos kreminės konsistencijos ir riebus sviestas leis Jums pasimėgauti odą ir plaukus maitinančiomis procedūromis. Pasižymi regeneruojančiomis, minkštinamosiomis, maitinamosiomis ir raminančiomis savybėmis. 

  5,55 €
  Yra sandėlyje
 • 22,95 € Yra sandėlyje

  Baltųjų santalų aliejus pasižymi saldžiu ir kartu aštriu sausio medžio kvapu. Manoma, jog šio aliejaus aromatas, gali padėti harmonizuoti emocijas. Tai labai brangus aliejus, vetinamas dėl savo savybių, plačiai naudojamas aromaterapijoje. 

  22,95 €
  Yra sandėlyje
 • 7,99 € Yra sandėlyje

  Tai švelnaus ir subtilaus kvapo aliejus. Dėl žolinio ir lengvai balzaminio kvapo vertinamas aromaterapijoje. Pakankamai išskirtinis ir retai sutinkamas tarp visų kitų gėlinių kvapų.

  7,99 €
  Yra sandėlyje
 • 2,75 € Yra sandėlyje

  Atgaivinantis ir nuramintis, šis hidrolatas naudojamas jautrios, sudirgusios ir suskilinėjusios odos priežūrai. Valantis ir poras sutraukiantis, tai puikus pasirinkimas probleminei odai.

  2,75 €
  Yra sandėlyje
 • 4,95 € Yra sandėlyje

  Sutraukiantis poras, šis hidrolatas yra nepamainoma sudėtinė dalis gaminant kosmetikos priemones, galinčias padėti kovoti su priešlaikiniu odos senėjimu. Damaskinės rožės valo odą, ją atgaivina bei suminkštiną, yra idealus pasirinkimas jautriai odai. 

  4,95 €
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 8 iš 123 dalykų