Kosmetikos gamybai (66)

Rodoma 1 - 8 iš 66 dalykų
 • 4,95 € Yra sandėlyje

  Šis aliejus pasižymi stipriu raminančiu poveikiu, žinomas dėl savo savybių padėti sumažinti stresą ir nerimą, pagerinti miego kokybę. Itin vertinamas ir šio eterinio aliejaus saldus vaisių ir gėlių aromatas.  

  4,95 €
  Yra sandėlyje
 • 4,95 € Yra sandėlyje

  Šis eterinis aliejus stimuliuoja bei suteikia jėgų kūnui ir protui, tradiciškai žinomas dėl savo savybių padedančių kovoti su pykinimu ir galvos skausmu. Šaldančio poveikio, naudojamas gali padėti numalšinti niežtėjimą.

  4,95 €
  Yra sandėlyje
 • 3,95 € Yra sandėlyje

  Raminantis, saldžiųjų apelsinų aliejus gali padėti sumažinti įtampą. Saldus ir vaisinis aromatas subtiliai dera su dauguma aliejų, tarp kurių ir pasižyminčiais medienos bei prieskonių natomis.

  3,95 €
  Yra sandėlyje
 • 5,45 € Yra sandėlyje

  Ypatingai atpalaiduojantis, šis eterinis aliejus žinomas dėl savo balansuojančio poveikio nervinei sistemai. Jis taip pat pripažįstamas dėl atkuriamųjų ir valančiųjų savybių.  

  5,45 €
  Yra sandėlyje
 • 2,45 € Yra sandėlyje

  Žinomas dėl savo raumenis atpalaiduojančių savybių, šis eterinis aliejus tradiciškai naudojamas esant mėšlungiui ar skausmui. Jis taip pat vertinamas dėl savo valančio ir atpalaiduojančio kvapo. 

  2,45 €
  Yra sandėlyje
 • 9,60 € Yra sandėlyje

  Tai švelnaus ir subtilaus kvapo aliejus. Dėl žolinio ir lengvai balzaminio kvapo vertinamas aromaterapijoje. pakankamai išskirtinis ir retai sutinkamas tarp visų kitų gėlinių kvapų

  9,60 €
  Yra sandėlyje
 • 8,95 € Yra sandėlyje

  Mangų aliejus (sviestas) pasižymi maitinančiomis ir minkštinančiomis savybėmis, todėl yra plačiai naudojamas natūralus arba kaip sudedamoji dalis odos ir plaukų priežiūrai. Plaukams gali suteikti blizgesio ir apsaugoti nuo galiukų skilinėjimo, odai– raminti ir minkštinti. 

  8,95 €
  Yra sandėlyje
 • 9,95 € Yra sandėlyje

  įprastai naudojami vonios preparatuose kurie skirti minkštinti ir raminti odą, kaukėse ar kompresuose. Taip pat gali būti naudojami kaip veiklioji sudedamoji dalis drėkinančiose ir atstatančiose procedūrose. 

  9,95 €
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 8 iš 66 dalykų