Aliejai, fitoliai, sviestai (43)

Rodoma 17 - 24 iš 43 dalykų
 • 4,10 € Yra sandėlyje

  Poras sutraukiantis ir valantis, vaistinis šalavijas naudojamas kaip aktyvus ingredientas odos ir riebių plaukų priežiūros priemonėse. Dėl savo reguliacinio poveikio taip pat naudojamas esant per dideliam prakaitavimui.

  4,10 €
  Yra sandėlyje
 • 5,65 € Yra sandėlyje

  Saldaus gėlių aromato Pelargonijų hidrolatas puikiai tinka tonizuoti odą. Dėl valančio ir raminančio poveikio, gali būti naudojamas pažeistai odai. Sutraukiantis poras, hidrolatas padeda skaistinti veido odą.

  5,65 €
  Yra sandėlyje
 • 4,95 € Yra sandėlyje

  Sutraukiantis poras, šis hidrolatas yra nepamainoma sudėtinė dalis gaminant kosmetikos priemones, galinčias padėti kovoti su priešlaikiniu odos senėjimu. Damaskinės rožės valo odą, ją atgaivina bei suminkštiną, yra idealus pasirinkimas jautriai odai. 

  4,95 €
  Yra sandėlyje
 • 5,00 € Išparduota

  Stiprinantis ir balansuojantis, šis hidrolatas naudojamas plaukų priežiūros priemonėse – gali padėti sugrąžinti plaukams žvilgesį ir grožį,  padėti atsikratyti pleiskanų ir stimuliuoti plaukų augimą. Tai taip pat puiki priemonė, padedanti rūpintis oda. 

  5,00 €
  Išparduota
 • 4,80 € Yra sandėlyje

  Pasižymintis gėlių aromatu, šis hidrolatas turi tonizuojantį, atgaivinantį ir raminantį poveikį odai, vertinamas ruošiant priežiūros priemones sausai odai.

  4,80 €
  Yra sandėlyje
 • 4,50 € Yra sandėlyje

  Tapatinamas su meditacija, suteikiantis energijos, laukinių bosvelijų hidrolatas padeda kūnui atsipalaiduoti. Kaip ingredientas namų kosmetikos priemonėse, suramina ir atgaivina brandžią, pažeistą ir pavargusią odą.

  4,50 €
  Yra sandėlyje
 • 2,45 € Yra sandėlyje

  Žinomas dėl savo odą švelninančio ir stangrinančio poveikio, šis hidrolatas puikus pasirinkimas brandžiai odai. Dėl savybių sutraukti poras ir nuraminti odą dažnai naudojamas kaip drėkiklis raustančiai odai, taip pat kaip ingredientas priemonėms po skutimosi.

  2,45 €
  Yra sandėlyje
 • 4,45 € Yra sandėlyje

  Laukinės morkos žinomos dėl savybių revitalizuoti pavargusią bei nuraminti jautrią odą. Hidrolatas tonizuoja ir skaistina pavargusią, blankią odą.

  4,45 €
  Yra sandėlyje
Rodoma 17 - 24 iš 43 dalykų