Vaškai, milteliai (6)

Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų
 • 6,35 € Išparduota

  įprastai naudojami vonios preparatuose kurie skirti minkštinti ir raminti odą, kaukėse ar kompresuose. Taip pat gali būti naudojami kaip veiklioji sudedamoji dalis drėkinančiose ir atstatančiose procedūrose. 

  6,35 €
  Išparduota
 • 6,99 € Išparduota

  Išgautas iš Damasko rožių žiedų, turtingo ir žadinančio kvapo vaškas į balzamus, aliejus, kremus ar žvakes įneša dangišką rožių natą.

  6,99 €
  Išparduota
 • 8,95 € Išparduota

  Mangų aliejus (sviestas) pasižymi maitinančiomis ir minkštinančiomis savybėmis, todėl yra plačiai naudojamas natūralus arba kaip sudedamoji dalis odos ir plaukų priežiūrai. Plaukams gali suteikti blizgesio ir apsaugoti nuo galiukų skilinėjimo, odai– raminti ir minkštinti. 

  8,95 €
  Išparduota
 • 6,99 € Išparduota

  Šis švelnus, minkštos kreminės konsistencijos ir riebus sviestas leis Jums pasimėgauti odą ir plaukus maitinančiomis procedūromis. Pasižymi regeneruojančiomis, minkštinamosiomis, maitinamosiomis ir raminančiomis savybėmis. 

  6,99 €
  Išparduota
 • 1,95 € Išparduota

  Tradiciškai naudojami dantų priežiūros priemonėms gaminti. Pasižymi valančiomis, sutraukiančiomis savybėmis, dezinfekuoja burną, nuramina dantenas ir balina dantis.

  1,95 €
  Išparduota
 • 2,45 € Išparduota

  Tinka gardinti salotas, padažus, sriubas. Dera su grybų, daržovių, žuvies, avienos patiekalais. Tinka ruošti arbatą ir kitus gėrimus, puošti kepinius, pyragus, gaminti džemus, aromatizuoti cukrų ir druską. Tinka veganams. 

  2,45 €
  Išparduota
Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų