Hidrolatai (15)

Rodoma 1 - 8 iš 15 dalykų
 • 2,75 € Išparduota

  Atgaivinantis ir nuramintis, šis hidrolatas naudojamas jautrios, sudirgusios ir suskilinėjusios odos priežūrai. Valantis ir poras sutraukiantis, tai puikus pasirinkimas probleminei odai.

  2,75 €
  Išparduota
 • 3,65 € Yra sandėlyje

  Ramunėlės žinomos dėl savo savybių atgaivinti, nuraminti ir išvalyti odą. Naudojamas švelninančiose ir raminančiose priežiūros priemonėse jautriai odai. Sutraukiančios ir sureguliuojančios, ramunėlės gali pažeistai odai grąžinti gyvybingumą. 

  3,65 €
  Yra sandėlyje
 • 4,95 € Yra sandėlyje

  Sutraukiantis poras, šis hidrolatas yra nepamainoma sudėtinė dalis gaminant kosmetikos priemones, galinčias padėti kovoti su priešlaikiniu odos senėjimu. Damaskinės rožės valo odą, ją atgaivina bei suminkštiną, yra idealus pasirinkimas jautriai odai. 

  4,95 €
  Yra sandėlyje
 • 2,90 € Yra sandėlyje

  Žinomas dėl savo tonizuojančio ir raminančio poveikio, šis hidrolatas nuaodjamas jautrios odos priežūrai. Tai taip pat puikus pasirinkimas brandžiai odai.

  2,90 €
  Yra sandėlyje
 • 4,10 € Išparduota

  Poras sutraukiantis ir valantis, vaistinis šalavijas naudojamas kaip aktyvus ingredientas odos ir riebių plaukų priežiūros priemonėse. Dėl savo reguliacinio poveikio taip pat naudojamas esant per dideliam prakaitavimui.

  4,10 €
  Išparduota
 • 5,00 € Yra sandėlyje

  Stiprinantis ir balansuojantis, šis hidrolatas naudojamas plaukų priežiūros priemonėse – gali padėti sugrąžinti plaukams žvilgesį ir grožį,  padėti atsikratyti pleiskanų ir stimuliuoti plaukų augimą. Tai taip pat puiki priemonė, padedanti rūpintis oda. 

  5,00 €
  Yra sandėlyje
 • 4,15 € Yra sandėlyje

  Išgautas distiliuojant medetkų žiedus, medetkų hidrolatas turi stebinantį poveikį silpnai ir sudirgusiai odai. Vertinamas dėl savo švelnaus augalinio kvapo, jis dažnai naudojamas kosmetikos namuose dėl savo savybių, suteikiančių odai švelnumo ir minkštumo.

  4,15 €
  Yra sandėlyje
 • 5,90 € Yra sandėlyje

  Santalas, pasižymintis saldžiu ir turtingu medienos aromatu, žinomas kaip raminantis ir švelninantis aktyvus ingredientas – tai bene pirmasis pasirinkimas priemonėms po skutimosi.     

  5,90 €
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 8 iš 15 dalykų