Hidrolatai (16)

Rodoma 1 - 8 iš 16 dalykų
 • 7,85 € Yra sandėlyje

  Poras sutraukiantis ir valantis, vaistinis šalavijas naudojamas kaip aktyvus ingredientas odos ir riebių plaukų priežiūros priemonėse. Dėl savo reguliacinio poveikio taip pat naudojamas esant per dideliam prakaitavimui.

  7,85 €
  Yra sandėlyje
 • 9,95 € Yra sandėlyje

  Žinomas dėl savo savybių atgaivinti ir „numalšinti ugnį“: naudingas ruošiant priežiūros priemones, skirtas riebiai, jautriai ar raustančiai odai. Dėl drėkinančio poveikio ir prieuždegiminių savybių kalendrų hidrolatas tinka probleminei odai. 

  9,95 €
  Yra sandėlyje
 • 8,95 € Yra sandėlyje

  Saldaus gėlių aromato Pelargonijų hidrolatas puikiai tinka tonizuoti odą. Dėl valančio ir raminančio poveikio, gali būti naudojamas pažeistai odai. Sutraukiantis poras, hidrolatas padeda skaistinti veido odą.

  8,95 €
  Yra sandėlyje
 • 8,95 € Išparduota

  Sutraukiantis poras, šis hidrolatas yra nepamainoma sudėtinė dalis gaminant kosmetikos priemones, galinčias padėti kovoti su priešlaikiniu odos senėjimu. Damaskinės rožės valo odą, ją atgaivina bei suminkštiną, yra idealus pasirinkimas jautriai odai. 

  8,95 €
  Išparduota
 • 10,95 € Yra sandėlyje

  Stiprinantis ir balansuojantis, šis hidrolatas naudojamas plaukų priežiūros priemonėse – gali padėti sugrąžinti plaukams žvilgesį ir grožį,  padėti atsikratyti pleiskanų ir stimuliuoti plaukų augimą. Tai taip pat puiki priemonė, padedanti rūpintis oda. 

  10,95 €
  Yra sandėlyje
 • 11,95 € Yra sandėlyje

  Atgaivinantis, šis hidrolatas naudojamas kosmetinėse priemonėse dėl savo savybių sutraukti odos poras.  Taip pat vertinamas itin gausaus prakaitavimo atveju, gali būti naudojamas dezodorantų gamyboje.

  11,95 €
  Yra sandėlyje
 • 8,75 € Išparduota

  Atgaivinantis ir nuramintis, šis hidrolatas naudojamas jautrios, sudirgusios ir suskilinėjusios odos priežūrai. Valantis ir poras sutraukiantis, tai puikus pasirinkimas probleminei odai.

  8,75 €
  Išparduota
 • 7,95 € Yra sandėlyje

  Žinomas dėl savo tonizuojančio ir raminančio poveikio, šis hidrolatas nuaodjamas jautrios odos priežūrai. Tai taip pat puikus pasirinkimas brandžiai odai.

  7,95 €
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 8 iš 16 dalykų