Hidrolatai (24)

Rodoma 9 - 16 iš 24 dalykų
 • 5,65 € Yra sandėlyje

  Saldaus gėlių aromato Pelargonijų hidrolatas puikiai tinka tonizuoti odą. Dėl valančio ir raminančio poveikio, gali būti naudojamas pažeistai odai. Sutraukiantis poras, hidrolatas padeda skaistinti veido odą.

  5,65 €
  Yra sandėlyje
 • 5,00 € Yra sandėlyje

  Stiprinantis ir balansuojantis, šis hidrolatas naudojamas plaukų priežiūros priemonėse – gali padėti sugrąžinti plaukams žvilgesį ir grožį,  padėti atsikratyti pleiskanų ir stimuliuoti plaukų augimą. Tai taip pat puiki priemonė, padedanti rūpintis oda. 

  5,00 €
  Yra sandėlyje
 • 4,15 € Yra sandėlyje

  Išgautas distiliuojant medetkų žiedus, medetkų hidrolatas turi stebinantį poveikį silpnai ir sudirgusiai odai. Vertinamas dėl savo švelnaus augalinio kvapo, jis dažnai naudojamas kosmetikos namuose dėl savo savybių, suteikiančių odai švelnumo ir minkštumo.

  4,15 €
  Yra sandėlyje
 • 3,99 € Išparduota

  Santalas, pasižymintis saldžiu ir turtingu medienos aromatu, žinomas kaip raminantis ir švelninantis aktyvus ingredientas – tai bene pirmasis pasirinkimas priemonėms po skutimosi.     

  3,99 €
  Išparduota
 • 3,60 € 4,80 € -25% Yra sandėlyje

  Pasižymintis gėlių aromatu, šis hidrolatas turi tonizuojantį, atgaivinantį ir raminantį poveikį odai, vertinamas ruošiant priežiūros priemones sausai odai.

  3,60 € 4,80 € -25%
  Sumažinta kaina!
  Yra sandėlyje
 • 4,45 € Yra sandėlyje

  Laukinės morkos žinomos dėl savybių revitalizuoti pavargusią bei nuraminti jautrią odą. Hidrolatas tonizuoja ir skaistina pavargusią, blankią odą.

  4,45 €
  Yra sandėlyje
 • 2,45 € Išparduota

  Žinomas dėl savo odą švelninančio ir stangrinančio poveikio, šis hidrolatas puikus pasirinkimas brandžiai odai. Dėl savybių sutraukti poras ir nuraminti odą dažnai naudojamas kaip drėkiklis raustančiai odai, taip pat kaip ingredientas priemonėms po skutimosi.

  2,45 €
  Išparduota
 • 4,50 € Yra sandėlyje

  Tapatinamas su meditacija, suteikiantis energijos, laukinių bosvelijų hidrolatas padeda kūnui atsipalaiduoti. Kaip ingredientas namų kosmetikos priemonėse, suramina ir atgaivina brandžią, pažeistą ir pavargusią odą.

  4,50 €
  Yra sandėlyje
Rodoma 9 - 16 iš 24 dalykų