Prieskoniai (43)

Rodoma 1 - 8 iš 43 dalykų
 • 1,20 € 2,99 € -60% Yra sandėlyje

  Juodieji pipirai ne tik suteikia aštresnį skonį, bet ir paryškina kiekvieno produkto skonį bei kvapą, todėl jų dedama beveik į visus patiekalus, net ir desertus. 

  1,20 € 2,99 € -60%
  Sumažinta kaina!
  Yra sandėlyje
 • 1,40 € Prekė su papildomais pasirinkimais

  Tai neįprasto, intensyvaus, stiproko, kartoko ir labai savito aromato ir skonio prieskonis.

  1,40 €
  Prekė su papildomais pasirinkimais
 • 10,90 € Prekė su papildomais pasirinkimais

  Ciberžolė - švelniai aitraus ir kartaus skonio prieskonis. Patiekalams suteikia gelsvą atspalvį. Labai mėgstama Vidurinėje Azijoje patiekalams gardinti.

  10,90 €
  Prekė su papildomais pasirinkimais
 • 1,89 € Yra sandėlyje

  Saliero sėklos pasižymi tuo pačiu, tik žymiai stipresniu saliero aromatu bei charakteringu skoniu, su lengva aštrumo užuomina. Naudojama įvairių salotų, troškinių gardinimui. Užberkite ant salotų gaiviam užbaigtam skoniui arba dėkite į bulvių patiekalus.

  1,89 €
  Yra sandėlyje
 • 2,09 € Prekė su papildomais pasirinkimais

  Muskato riešutas populiarus tarp viso pasaulio virėjų. Jis naudojamas saldžių pudingų, kremų, saldumynų, kepinių, ledų, varškės patiekalų ruošimui. Jis puikiai dera su bulvėmis, pienu, naudojamas pomidorų sulčių ir padažų pagardinimui.

  2,09 €
  Prekė su papildomais pasirinkimais
 • 3,18 € Išparduota

  Ypatingo aromato ir unikalaus saldžiai aitraus skonio egzotiškas prieskonis. Tinka saldiems patiekalams ir gėrimams - košei, plovui, jogurtui, šokoladui, vaisių salotoms, tortams, meduoliams, keksams, kompotams, duonai, sausainiams, kavai ir arbatai - gardinti.Nevartoti termiškai neapdoroto.

  3,18 €
  Išparduota
 • 2
  1,75 € Yra sandėlyje

  Pankolio sėklos yra patrauklaus kvapo, saldaus skonio, primena anyžių. Gali būti naudojamos vienos, beriamos į arbatą, maišomos su indiškais kmynais, kalendra. Šiek tiek pakepinus tinka naudoti padažuose, troškiniuose, salotose, pyraguose, sriubose. 

  1,75 €
  Yra sandėlyje
 • 1,75 € Išparduota

  Savito skonio šildantis prieskonis. Naudojamas daržovių, ryžių ir ankštinių patiekalams gardinti, kario prieskonių mišiniuose.

  1,75 €
  Išparduota
Rodoma 1 - 8 iš 43 dalykų