Grindų valiklis ECOVER, 1 l

5,69 € su PVM

Su linų sėmenų aliejumi, kurio dėka jūsų grindys bus ypač švarios ir blizgančios. Tinka ir akytiems paviršiams (iš natūralaus akmens, plytelių). 

Išparduota.

Prekės kodas: HJ024

Gamintojas: Ecover, Belgija.

Sudedamosios dalys: >30% vanduo; 15-30%: muilas (linų sėmenų aliejus); <5%: kvapiosios medžiagos (citrusų iš limoneno, citralio, geraniolio).

Naudojimas: įpilti 1-2 kamštelius (kamštelis 30 ml) valiklio į pusę kibiro drungno vandens (5 l). Grindų valymui naudokite pašluostę ar grindų šepetėlį. Leiskite grindims išdžiūti. Tinka naudoti akytiems paviršiams, pavyzdžiui, natūralaus akmens, neglazūruotų plytelių ir betono grindims. Netinka laminuotoms ir kietmedžio grindims.

Dėmesio! Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Patekus į akis skalauti vandeniu kelias minutes, jei įmanoma išsiimti kontaktinius lęšius ir skalauti toliau. Jei reikia, nedelsiant kreiptis į gydytoją, su savimi turėti pakuotę ar etiketę.

Susijusios prekės

Lankytojų komentarai

Ir man labai patinka :)

2014-08-10

Nors gamintojai ir nerekomenduoja, bet noriu paskatinti ir nebijoti įsigyti ir išbandyti šį valiklį ir laminuotoms grindims, pati išbandžiau ir lygiam ir grublėtam laminato paviršiui tikrai patiko, grindys mano požiūriu nepasidarė slidesnės, bent nei karto dar nepaslydom, tik pradėjo daugiau blizgėti.Džiaugiuosi, kad plaunant grindis nebereikia naudoti nei buitinių pirštinaičių, rankos nuo linų sėmenų aliejaus tampa švelnios ir namai kvepia gaiva.

2013-09-02

Sveiki, gamintojas nurodo, kad nerekomenduojama tik llaminuotoms grindims, visoms kitoms tinka.

2013-08-30

Sveiki,
Ar tinka medinems grindims?

2013-08-30

Daivai, gamintojo atsakymas: &quot;Laminate floors are quite slippery if you walk around in for example just your socks and because our Floor Soap contains linseed oil it could potentially make the floor very slippery indeed&quot;.
&quot;Laminuotos grindys yra pakankamai slidzios jei vaikstai pvz. su kojinemis, o musu grindu valiklio sudetyje yra linu semenu aliejaus, kuris galetu grindis padaryti dar slidesnemis.&quot;

2013-08-30

nepastebėjau, kad netinka laminuotoms grindims,tik gavusi prekę pradėjau ją studijuoti ir aptikusi šį faktą nuliūdau, bet kartu pasidarė įdomu o kodėl netinka ar labai kas pasikeis jeigu išplaučiau laminuotas grindis su šiuo valikliu?

2013-08-23

Sveiki, Rasa!. As pati visai neseniai isbandziau si nauja grindu plovikli ir likau maloniai nustebusi, nes jis labai tirstas ir tokia plaunant su juo net tarsi plevele tokia uzdeda blizgia ant grindu. Labai lengvai plaunasi su juo:)

2012-12-04

super,labai patiko.baigsiu - pirksiu dar :)

2012-12-03
Naujas komentaras

Komentuoti gali tik registruoti vartotojai.

Užsiregistruokite arba Prisijunkite

Parašyti atsiliepimą

Grindų valiklis ECOVER, 1 l

Grindų valiklis ECOVER, 1 l

Su linų sėmenų aliejumi, kurio dėka jūsų grindys bus ypač švarios ir blizgančios. Tinka ir akytiems paviršiams (iš natūralaus akmens, plytelių).