Maisto produktai (18)

Rodoma 1 - 8 iš 18 dalykų
 • 3,18 € Išparduota

  Ypatingo aromato ir unikalaus saldžiai aitraus skonio egzotiškas prieskonis. Tinka saldiems patiekalams ir gėrimams - košei, plovui, jogurtui, šokoladui, vaisių salotoms, tortams, meduoliams, keksams, kompotams, duonai, sausainiams, kavai ir arbatai - gardinti.Nevartoti termiškai neapdoroto.

  3,18 €
  Išparduota
 • 2
  1,65 € Išparduota

  Pankolio sėklos yra patrauklaus kvapo, saldaus skonio, primena anyžių. Gali būti naudojamos vienos, beriamos į arbatą, maišomos su indiškais kmynais, kalendra. Šiek tiek pakepinus tinka naudoti padažuose, troškiniuose, salotose, pyraguose, sriubose. 

  1,65 €
  Išparduota
 • 1,60 € Yra sandėlyje

  Savito skonio šildantis prieskonis. Naudojamas daržovių, ryžių ir ankštinių patiekalams gardinti, kario prieskonių mišiniuose.

  1,60 €
  Yra sandėlyje
 • 1,60 € Yra sandėlyje

  Naudojamas sriuboms, troškiniams, gėrimams gardinti. Tinka daržovių ir ankštinių patiekalams, natūralaus jogurto gėrimui, padažams. Taip pat tinka įvairiems kepiniams ir sūriams.Nevartoti termiškai neapdoroto.

  1,60 €
  Yra sandėlyje
 • 0,90 € Yra sandėlyje

  Naudojami kaip prieskoniai sriubai, troškiniams, bulvių patiekalams. Galima sutrinti ir pabarstyti prieš pateikiant ant stalo. Taip pat tinka duoniniams gaminiams.

  0,90 €
  Yra sandėlyje
 • 1,05 € Yra sandėlyje

  Pikantiškai kartaus skonio. Naudojamos kario prieskonių mišiniuose. Tinka daržovių ir ankštinių patiekalams, padažams gardinti. Nevartoti termiškai neapdorotų.

  1,05 €
  Yra sandėlyje
 • 1,09 € Yra sandėlyje

  Puikiai tinka naudoti ryžių, ankštinių patiekaluose, troškiniuose, salotose. Pasižymi aštriu skoniu.

  1,09 €
  Yra sandėlyje
 • 2,10 € Yra sandėlyje

  Tinka naudoti visur, kaip ir kmynai ar kuminas. Naudojami lęšių, pupelių, žirnių sriuboms ir dalams (troškiniams). Ypatingai tinka patiekalams su pomidorais. Taip pat tinka duonai ir duonos gaminiams kepti.

  2,10 €
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 8 iš 18 dalykų