Senos svajonės įgyvendinimas - visad žemos kainos, dideli kiekiai

  UAB EKO PIRK įkūriau su tikslu turėti platų ekologiškų ir natūralių prekių asortimentą vienoje vietoje internete - www.EkoPirk.lt geromis kainomis. Išanalizavus žaliavų kainas supratau, kad lietuvaičių pardavėjai dirba su gan aukštais antkainiais, o aš tikėjausi sudrebinti rinką geromis kainomis, atsiriekdama sau gerokai mažiau nei kiti. Deja, pradėjus internetinį verslą labai greitai supratau, jog kiekiai maži, o kaštų labai daug (sandėliavimas, ofisas, logistika, darbuotojai, reklama, ypatingai darbui imlus internetinės parduotuvės administravimas). Tad svajonės ir pradinis tikslas buvo nustumtas į šalį. 

  Praėjus dešimčiai metų internetinė parduotuvė pervadinta į www.AmritaPlanet.lt dirba pelningai. Paleista latviška versija  www.AmritaPlanet.lv ir šią vasarą bus paleista estiška versija  www.AmritaPlanet.ee

  Galime lengviau atsikvėpti ir ... įgyvendinti pradinį tikslą bei svajonę - ekologiški produktai įkandami visiems. Todėl pradedame nuosekliai mažinti kainas ir išbandyti seniai puoselėtą mintį, kad sumažinus kainas, suveiks masto ekonomika ir išaugę pardavimai padengs kaštus. 

  Naujas tikslas - kad kainų lygis būtų toks ar net mažesnis nei didžiausiose europinėse internetinėse parduotuvėse. 

  Siaurinsime asortimentą, koncentruosimės į mūsų pačių gaminamo prekės ženklo AMRITA produkciją, nes tik taip išvengiama nereikalingų tarpininkų ir galima būti konkurencingu. 

  Tikiuosi, jog mūsų pastangos Jus džiugins ir Jūs pritarsite savo pirkimais bei papasakosite apie mus savo draugams. 

Lankytojų komentarai

Naujas komentaras

Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

Užsiregistruokite arba Prisijunkite