Pristatymo ir apmokėjimo sąlygos karantino laikotarpiu

  Mielieji,

  saugome jus, save ir mūsų partnerius, todėl imamės saugumo priemonių tam, kad jūsų užsakymai jus pasiektų kaip galima saugiau. 

  Sandėliavimo bei fasavimo patalpose įvedėme pastiprintą švaros rėžimą:

  - Sandėlio ir fasavimo patalpos yra ozonuojamos kiekvieną dieną.

  - Fasuotojos fasuodamos produktus dėvi pirštines ir kaukes. 

  - Darbuotojai nuolat naudoja dezinfekcinį skystį, jo yra darbo vietose, koridoriuose, prie įėjimų į patalpas.

  - Darbuotojai, kontaktuojantys su išorės partneriais, vaikštantys bendruose koridoriuose dėvi respiratorius ir pirštines. 

  - Sandėlio darbuotojai, ruošdami siuntas dėvi pirštines. 

  - Visų ofiso bei kitų patalpų rankenos yra dezinfekuojamos kelis kartus per dieną. 

  Kaip ir įprasta, užsakymus galite pateikti tik el. parduotuvėje. Telefonu, el. paštu ar ofise užsakymai nėra priimami. Artimiausiu laikotarpiu panaikinome galimybę užsakymus atsiimti mūsų ofise. Tačiau labai stengiamės kaip įmanoma greičiau jūsų užsakymus pristatyti jums patogiu būdu!

  Informuojame, jog kurjeriai pratęsė pristatymo terminus iki 5 darbo dienų, todėl Jūsų užsakymų pristatymas galimai vėluos. 

  Reaguodami į šalyje paskelbtą karantino laikotarpį, keičiame pristatymo ir apmokėjimo sąlygas:

  - Nemokamai pristatome užsakymus, kurių suma 50 eur. ir daugiau. Dėl didelio užsakymų kiekio pritrūkome pakavimo priemonių, todėl norime paskatinti atsakingesnius pirkimus. 

  - Pristatome tik į Omniva paštomatus arba kurjeriu Jūsų pasirinktu adresu. Galimybės užsakymus atsiimti ofise nėra. Remdamiesi bendromis rekomendacijomis, klientus skatiname rinktis bekontaktį pristatymo būdą - Omniva paštomatus. 

  - Šiuo laikotarpiu atsiskaityti galima tik bekontakčiais būdais:

          - el. bankininkyste.

          - bankiniu pavedimu.

          - mokėjimo kortele, suvedant kortelės duomenis. 

          (!) atsiskaityti kurjeriui už prekes galimybės nėra. Remiamės idėja - kuo mažiau kontakto su svetimais žmonėmis, tuo geriau :) 

  Paskutinėmis dienomis užsakymų kiekis yra milžiniškas, todėl jūsų užsakymai gali šiek tiek vėluoti. Prašome kantrybės, mes labai stengiamės visus jūsų užsakymus atlikti kuo skubiau :)

  Taip pat informuojame, jog dėl prekių trūkumo - keli UK tiekėjai jau virš mėnesio sustabdė eksportą, nes jų rinkoje dar iki šiol trūkumas prekių. Tad  mūsų asortimentas siaurėja - neliks nemažai kitų įmonių fasuotos produkcijos (valiklių, saldumynų, konservuotos produkcijos, makaronų). 
  Tačiau mūsų AMRITA fasuojamų prekių asortimentas išliks beveik nepakitęs. O tai ir yra pagrindiniai maisto produktai: kruopos, miltai, prieskoniai, cukrus, druska, džiovinti vaisiai/riešutai, kokosų aliejus ir lydytas sviestas ghi, eteriniai aliejai.  

  Jei turite klausimų, drąsiai kreipkitės telefonu: +370 5 2469501, el. paštu prekyba@ekopirk ar Facebook žinute :) 

  Dėkojame už supratingumą!

  Būkime sveiki :) 

Lankytojų komentarai

Naujas komentaras

Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

Užsiregistruokite arba Prisijunkite