Grūstų bulvių pūkučiai

  Šie puikūs vegetariniai vieno-dviejų kąsnių užkandžiai yra populiarūs Indijos vakarinės pakrantės regionuose. Daugiausia laiko sueikvojama įdarui ruošti - grūstų bulvių gardinimui įvairiais prieskoniais ir pagardais. Skrudinama labai trumpai - kol apskrunda plona avinžirnių miltų plutelė, kadangi įdaras jau yra virtas. Neignoruokite razinų, nors ir kaip keistai jos čia beskambėtų - razinos čia žaidžia kaip prieskonis ir yra pagrindinis patiekalo akcentas. Gardžiausi patiekti su kokoso pagardu.

  Jums reikės:

  Įdarui:

  650 g su lupena virtų, ataušintų, nuluptų ir trintuve į košę sugrūstų bulvių (iš viso 4 didelių bulvių);

  1 mažos žalios aštriosios paprikos, smulkiai sukapotos ir išvalytomis sėklytėmis;

  šaukšto šviežiai ir smulkiai sutarkuoto imbiero gumbo;

  kupino šaukštelio rudojo cukraus, AMRITA;

  šaukšto citrinos sulčių;

  šaukštelio druskos, AMRITA;

  saujelės sutrintų arba smulkiai sukapotų peiliu ekologiškų razinų, AMRITA;

  kupino šaukšto ekologiškų kokoso riešuto drožlių, AMRITA;

  šluotelės šviežios smulkiai sukapotos kalendros žalumynų arba petražolių;

  Tešlai:

  60 g avinžirnių miltų;

  120 g pirmos rūšies miltų;

  pusės šaukštelio kepimo miltelių;

  ½ šaukštelio tikrojo šventkmynio sėklų;

  ¼ šaukštelio asafetidos (kvapiosios ferulos) šaknies miltelių;

  ½ šaukštelio ekologiškos maltos ciberžolės, AMRITA;

  šaukštelio druskos;

  250 ml šalto vandens;

  išvalyto natūralaus lydyto sviesto „ghi" KHANUM

  Patarimas:

  Bulvių pūkučiai - puikus patiekalas svečiams pavaišinti, ypač, jei turite paruošę kelis skirtingus padažus: besišnekučiuojant merkiate tai į vieną padažą, tai į kitą...

  Gaminimas:

  Į dubenį prasijokite abiejų rūšių miltus, suberkite kepimo miltelius, druską ir prieskonius. Iš lėto pilant vandenį, rankiniu arba elektriniu plaktuvu išplakite vidutinio tirštumo tešlą. Plakite, kol neliks gumuliukų ir tešloje pasirodys oro burbuliukai. Tešlą atidėkite 15 minučių. Į grūstas bulves įmaišykite visus įdarui skirtus ingredientus (druską, cukrų, imbierą, trintas razinas ir kokoso drožles, aštriąsias paprikas, citrinos sultis ir žalumynus). Gerai išmaišykite (arba išminkykite), kol ištirps druska ir cukrus. Sudrėkinę rankų delnus vandeniu, suformuokite iš bulvių įdaro šiek tiek mažesnius nei stalo teniso kamuoliukai rutuliukus (iš viso 25-30 rutuliukų). Įdaro rutuliukai formuojami labai lengvai - jie visiškai nelimpa prie rankų.

  Storasieniame puode arba gilioje keptuvėje storu dugnu išlydykite ir įkaitinkite lydytą sviestą „ghee" arba augalinį aliejų. Kai riebalai įkais, plonyte šakute (geriausiai tam tiktų fondiu šakutė) arba iešmeliu pasmeikite po vieną bulvių rutuliuką ir panardinkite į tešlą, kad šis pilnai pasidengtų tešlos sluoksniu ir sukdami, kad nevarvėtų, atsargiai kitu įrankiu nubraukite į įkaitusius riebalus. Vienu metu skrudinkite ne daugiau kaip po 5-6 pūkučius, kad šie laisvai plaukiotų riebaluose. Pūkučius skrudinant keliskart apverskite. Skrudinkite 3-4 minutes, kol gardžiai apskrus. Iškepusius išgriebkite kiaurasamčiu ant popierinio rankšluosčio, kad susigertų riebalų perteklius. Patiekite dar karštus su kokoso pagardu ir daržovių salotomis su jogurto užpilu arba kitokiais mėgstamais padažais.

  Išeiga: 25-30 pūkučių (apie 4 porcijos).

  Skanaus!

Ingridientai

Lankytojų komentarai

Naujas komentaras

Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

Užsiregistruokite arba Prisijunkite